szukanie zaawansowane »
  FBK to duńska firma produkująca wysokiej jakości produkty przeznaczone do czyszczenia. Już od 1887 roku koncentruje się ona na segmencie profesjonalnych produktów do czyszczenia. Obecnie FBK jest jednym z liderów na świecie, odpowiadającym na coraz to nowe potrzeby klientów w zakresie sprzętu do czyszczenia.   W Polsce FBK reprezentowane jest prz ...
więcej »

Certyfikat ISO

Miło jest nam poinformować, że firma PROHACCP Sp. z o.o. z wdrożyła system zarządzania jakością ISO 9001:2008.

Rozumiejąc specyfikę firm produkcyjnych, wiedząc jak ważne dla naszych klientów są sprawy związane z jakością, bezpieczeństwem produkcji zdecydowaliśmy się wprowadzić System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008.

Dzięki temu wdrożeniu, pragniemy stale podnosić jakość obsługi aby cały czas spełniać oczekiwania naszych klientów. Dążymy do zwiększenia satysfakcji we współpracy z naszą firmą poprzez podniesienie jakości pracy naszych pracowników, ciągłe doskonalenie procesów w firmie.

Aby mieć niezależne potwierdzenie naszych wysokich standardów obsługi, certyfikację przeprowadziła uznana jednostka TÜV Rheinland, która jest rozpoznawalna na całym świecie.

Możesz sprawdzić nasz certyfikat klikając na poniższy znak certyfikacji:Certyfikat w wersji pdf: certyfikat.pdf

Zobacz naszą politykę jakości: polityka_jakości.pdf

Logowanie

Nie masz konta?
Zarejestruj się

Ważne informacje

Płatności

Zobaczcie Państwo jakie formy płatności obsługujemy w naszym sklepie internetowym, jak długo trwa księgowanie przelewów na naszych kontach bankowych, jakie są numery naszych kont bankowych i w jaki sposób wystawiamy faktury VAT.

Szybki kontaktProjekt i realizacja ARENA INTERNET | Hosting HostingFirmowy.pl