szukanie zaawansowane »
  FBK to duńska firma produkująca wysokiej jakości produkty przeznaczone do czyszczenia. Już od 1887 roku koncentruje się ona na segmencie profesjonalnych produktów do czyszczenia. Obecnie FBK jest jednym z liderów na świecie, odpowiadającym na coraz to nowe potrzeby klientów w zakresie sprzętu do czyszczenia.   W Polsce FBK reprezentowane jest prz ...
więcej »

Wyszukiwanie produktów

Interesujące Państwa produkty można łatwo wyszukać w naszym sklepie dzięki narzędziom jakie udostępniamy.

Pierwszym z takich narzędzi jest ogólna wyszukiwarka znajdująca się w prawym górnym rogu ekranu. Wystarczy wpisać słowo kluczowe dotyczące poszukiwanego produktu (np. rękawiczki wykrywalne) i kliknąć przycisk szukaj lub klawisz Enter a cały nasz sklep internetowy zostanie przeszukany pod kątem tego słowa kluczowego.

Innym sposobem na wyszukanie interesującego Państwa produktu jest przycisk "Oferta" na pasku głównym, w górnej części ekranu. Cały nasz asortyment podzielony jest na poszczególne kategorie, dzięki czemu w łatwy sposób dotrzecie Państwo do produktów jakie Was interesują. Dzięki menu w łatwy sposób można odnaleźc np. lustra nietłukące się

Jeżeli nie możecie Państwo odnaleźć interesujących Was produktów używając wyżej wymienionych narzędzi, proszę  skontaktować się z nami i wtedy postaramy się przygotowac konkretną ofertę na dany produkt.

Logowanie

Nie masz konta?
Zarejestruj się

Ważne informacje

Płatności

Zobaczcie Państwo jakie formy płatności obsługujemy w naszym sklepie internetowym, jak długo trwa księgowanie przelewów na naszych kontach bankowych, jakie są numery naszych kont bankowych i w jaki sposób wystawiamy faktury VAT.

Szybki kontaktProjekt i realizacja ARENA INTERNET | Hosting HostingFirmowy.pl