szukanie zaawansowane »
  FBK to duńska firma produkująca wysokiej jakości produkty przeznaczone do czyszczenia. Już od 1887 roku koncentruje się ona na segmencie profesjonalnych produktów do czyszczenia. Obecnie FBK jest jednym z liderów na świecie, odpowiadającym na coraz to nowe potrzeby klientów w zakresie sprzętu do czyszczenia.   W Polsce FBK reprezentowane jest prz ...
więcej »

Czas księgowania płatności

Czas oczekiwania na zaksięgowanie środków to zazwyczaj 24 godziny, z niektórych banków przelewy wychodzą dość szybko i możliwe, że zaksięgujemy płatność na naszym koncie już po paru godzinach, wszystko zależy tak naprawdę od danego banku.

W przypadku płatności elektronicznych (karta płatnicza, mTransfer, itd.) potwierdzenie dokonania płatności następuje w ciągu kilkunastu minut.

Każde zaksięgowanie środków potwierdzamy wysłanym do Państwa e-mailem z wiadomością o zmianie statusu zamówienia na: opłacone.

Logowanie

Nie masz konta?
Zarejestruj się

Ważne informacje

Płatności

Zobaczcie Państwo jakie formy płatności obsługujemy w naszym sklepie internetowym, jak długo trwa księgowanie przelewów na naszych kontach bankowych, jakie są numery naszych kont bankowych i w jaki sposób wystawiamy faktury VAT.

Szybki kontaktProjekt i realizacja ARENA INTERNET | Hosting HostingFirmowy.pl